Lucian

Lucian

Cena:

6300


lub

975

Umiejętności

LightslingerPiercing LightArdent BlazeRelentless PursuitThe Culling

Historia

"Lucian włada potężną bronią, przepełnioną starożytną mocą; jest strażnikiem przed nieumarłymi. Jego determinacja nigdy nie słabnie, nawet w obliczu przerażających istot, które niszczy oczyszczającym ogniem. Lucian ma poważną misję ─ uwolnić duchy tych, którzy trwają w nieśmierci, w tym jego ukochanej.

Tak jak starożytna broń, którą władali, Lucian i jego żona Senna wykuci byli z tej samej skały. Razem przez lata walczyli ze złem na Runeterze, rozświetlając mrok i oczyszczając spaczonych. Byli wcieleniem praworządności: Oddanie Senny dla ich sprawy było niezłomne, a ciepło i dobroć Luciana wzruszała wiele spośród ocalonych ofiar. Byli niczym dwie połówki, oddani i nierozłączni. "

"Chociaż Lucian i Senna oglądali sceny, które złamałyby większość wojowników, były one niczym w porównaniu z tym, co spotkało ich na Shadow Isles. Gdy upiorni mieszkańcy tego przeklętego miejsca zaczęli pojawiać się na Runeterze, Lucian i Senna rozpoczęli polowanie na nich. Była to trudna praca, ale niezłomna para zwyciężała za każdym razem do momentu, gdy spotkali Thresha. Lucian i Senna stawiali już czoła tak koszmarnym tworom, ale ten przeciwnik był wyjątkowo sprytny i okrutny. Rozpoczęła się straszna bitwa, a Thresh zastawił nieprzewidzianą pułapkę. Ku przerażeniu Luciana, stworzenie zdołało porwać duszę Senny, chwytając ją w Widmowym Więzieniu. Nic nie mogło jej przywrócić. Senna zginęła i po raz pierwszy Lucian musiał wypełniać misję sam. "
-Chociaż Strażnik odebrał Lucianowi połówkę serca, stworzył też najgroźniejszego wroga Shadow Isles. Lucianem zawładnęła mroczna determinacja; miał zamiar za wszelką cenę wyplenić nieumarłych z Runterry. By uczcić Sennę, zaczął władać jej bronią i poprzysiągł ukończyć ich misję. Walczący teraz obiema sztukami broni, Lucian walczy z nieumarłymi i pragnie oczyścić dusze Shadow Isles. Wie, że dusza Senny odeszła, ale nie traci nadziei, że uda mu się zapewnić jej spokój.