Nidalee

Nidalee

Cena:

3150


lub

790

Umiejętności

ProwlJavelin TossBushwhackPrimal SurgeAspect of the Cougar

Historia

"Niewielu osadników, a co dopiero bohaterów, zamieszkuje przeklęte i niebezpieczne ziemie na południe od Great Barrier. Większa część tych terenów nadal nosi znamiona Rune Wars, a w szczególności tajemnicze lasy Kumungu Jungle. W tych osobliwych okolicach leżą zapomniane skarby. Wielu śmiałków ryzykowało utratę życia lub kończyn, żeby je odnaleźć. Bohaterka znana jako Nidalee była jedynie małą dziewczynką, która wraz z rodzicami poszukiwała skarbu, gdy zgubili drogę w gęstej i deszczowej dżungli. Okazało się, że to nieprzyjazne środowisko, a Nidalee patrzyła, jak na jej oczach rodzice w agonii umierali na tajemniczą i niebezpieczną zarazę.

Dziecko nie ma najmniejszych szans na przetrwanie w takiej okrutnej dżungli, lecz mimo to, Nidalee się to powiodło. Jej młodzieńcza niewinność i naiwność wzbudziły litość w okolicznych bestiach. Została ostatecznie przygarnięta przez rodzinę pum, które wychowały ją jak jednego ze swoich. Dorastając, przyswajała magię, kryjącą się w dzikich gęstwinach. Wyrosła ponad swą ludzką naturę i moc kocich cech. Pewnego dnia jej życie uległo zmianie. Stała nad rozszarpanymi szczątkami grupy drwali i postanowiła wrócić do tak zwanej cywilizacji, żeby dołączyć do League of Legends i walczyć w obronie lasów, chroniąc je zarówno przed Demacią, jak i Noxus. "

"Kocia rodzina Nidalee nauczyła ją zaciekle walczyć, używając zębów i pazurów. Jej kocie wdzięki mogą być pociągające, lecz pamiętaj, że nie jest miłym kotkiem. "
-

x