Quinn i Valor

Quinn i Valor

Cena:

6300


lub

975

Umiejętności

Historia

"Quinn i Valor to elitarna ekipa strażników. Uzbrojeni w łuki i szpony podejmują się najniebezpieczniejszych misji dla swojego narodu. Zapuszczają się głęboko na tereny wroga, przeprowadzają szybki zwiad, a potem wykonują zabójczy atak. Doskonale współpracująca para legendarnych bohaterów Demacii sieje spustoszenie na polu bitwy, oślepiając i przeszywając strzałami wrogów niewiadomych tego, z kim mają do czynienia.

Jako młoda dziewczyna Quinn i jej brat bliźniak pałali nieodpartą żądzą przygód. Marzyli o staniu się rycerzami, chociaż wiedli ciche i skromne życie na wiejskich, przygranicznych terenach Demacii. Wyobrażali sobie zwycięskie bitwy w odległych krainach, przysparzanie chwały królowi oraz wybijanie wrogów w imię demaciańskiej sprawiedliwości. Gdy sny na jawie przestały zaspokajać głód ich walecznych dusz, zaczęli wyprawiać się w lasy na ryzykowne eskapady, szukając realnych niebezpieczeństw. Jedna z tych wypraw zakończyła się tragedią, gdy w wyniku nieszczęśliwego wypadku brat Quinn poniósł śmierć. Przytłoczona żalem Quinn porzuciła marzenia o rycerskim żywocie. "

"W rocznicę tej bolesnej straty Quinn zebrała się na odwagę i powróciła na miejsce tragicznego wydarzenia. Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, w miejscu śmierci swojego brata znalazła rannego demaciańskiego orła − rzadkiego, pięknego ptaka, którego gatunek uważano za wymarły. Dziewczyna przywróciła ptaka do zdrowia, a ponieważ dorastali razem, wytworzyła się między nimi głęboka więź. Dostrzegła w nowym przyjacielu te same cechy, które były tak silne u jej brata, dlatego nadała orłowi imię Valor. Para wzajemnie dodawała sobie siły i razem gonili za marzeniami, które Quinn porzuciła dawno temu. "
-Demaciańska armia nigdy nie widziała takich herosów jak Quinn i Valor. Ich zabójcze umiejętności szybko wyniosły ich ponad szeregowych towarzyszy, lecz wielu nadal miało wątpliwości. Jakim cudem urodzona w prostym domu dziewczyna, nawet z tak potężnym stworzeniem u boku, obeszła się bez lat treningów wojskowych? Quinn i Valor dowiedli swej skuteczności w szczególnie ryzykownej misji, tropiąc noxiańskiego zabójcę, który zbiegł przed całym batalionem demaciańskich żołnierzy. Gdy Quinn i Valor przywiedli go przed oblicze sprawiedliwości, w końcu zdobyli upragniony podziw i szacunek swego narodu. Od tej pory niezwyciężona dwójka jest żywym, walecznym przykładem demaciańskiej siły i niezłomności. Quinn i Valor razem wystąpią przeciwko każdemu złu zagrażającemu ich ukochanej ojczyźnie.