Tryndamere

Tryndamere

Cena:

1350


lub

585

Umiejętności

Battle FuryBloodlustMocking ShoutSpinning SlashUndying Rage

Historia

"

Napędzany furią i szałem Tryndamere przedziera się przez tundrę, ucząc się sztuki bitewnej, wyzywając największych wojowników Freljordu. Wściekły barbarzyńca szuka zemsty na tym, kto przetrzebił jego klan i pokonuje wszystkich, którzy stają na drodze do jego celu. "

"Młody Tryndamere i jego lud walczył z innymi plemionami, by przetrwać w surowym Freljordzie. Jedna z takich bitew zmieniła na zawsze jego życie. Najeźdźcy napadli plemię Tryndamere'a w środku nocy - chociaż udało się odeprzeć pierwszą falę napastników, wojownicy nie byli przygotowali na pojawienie się mrocznej postaci. Przeciwnik władał okrutnym, żywym mieczem, a jego nieziemska magia rodziła żądzę krwi w jego podwładnych. Plemię Tryndamere'a zostało pokonane w kilka chwil. Nie licząc, że uda mu się pokonać tajemniczą istotę, Tryndamere rzucił się na pewną śmierć. Mroczna postać uderzyła go od niechcenia, zadając mu śmiertelny cios. "
-Kiedy uciekało zeń życie, Tryndamere patrzył, jak jego dom pochłania zniszczenie. Nikt nie przetrwał - dookoła rozlegały się tylko krzyki umierających. Niezdolny do poddania się śmierci, Tryndamere uległ gniewowi. Krew w nim zawrzała, a wściekłość pochłonęła go, pozbawiając śmiertelności. Wstał, ledwo zdoławszy unieść miecz i przygotował się na ostateczne starcie z cienistą istotą. Ta jednak nie uniosła nawet miecza, uśmiechnęła się tylko z wyższością i rozpłynęła w mroku nocy. To był ostatni raz, gdy barbarzyńca widział swoją nemesis.

x