Zac

Zac

Cena:

6300


lub

975

Umiejętności

Cell DivisionStretching StrikeUnstable MatterElastic SlingshotLet’s Bounce!

Historia

"Zac jest produktem zauniańskiego eksperymentu, mającego stworzyć napędzanego hexchemem superżołnierza ─ Zauniańskiego Amorficznego Ciężkozbrojnego. Jako połączenie prymitywnej siły i nieograniczonej elastyczności, jest bardzo wszechstronny ─ to kreatywny wojownik, przeskakujący nad przeszkodami, by obić wrogów. Chociaż powstał w laboratorium, Zac został uratowany i adoptowany przez rodziców, którzy pokochali go i wychowali na miłe i przyjazne dziecko. Wraz z upływem lat stał się bohaterem, chroniącym zwykłych mieszkańców Zaun.

Dawno temu dwóch zauniańskich naukowców stworzyło substancję, zdolną przetrwać w ekstremalnych warunkach, zmieniać swoją strukturę biologiczną i generować ogromną ilość energii kinetycznej. Małżeństwo naukowców patrzyło na to, jak prototyp rozrasta się z małej kropli w kulkę, oraz zauważyło, że reaguje na ich obecność. Kiedy go wołali czy śpiewali, ten podskakiwał. Zaczęli widzieć w nim coś więcej niż eksperyment; dostrzegli w nim dziecko, pełne radości i emocji. "

"Pewnego wieczoru, po całym dniu testów, odłożyli kulkę do klatki. Ta skuliła się w rogu, wyraźnie posmutniała. W tamtej chwili zrozumieli, że ich dzieło pragnie wolności. Poruszyło to ich sumienia - nie mogli pozwolić na to, by wykorzystano je jako broń. Uciekli z młodą kulką, zmieniając jej nazwę kodową: „Zauniański Amorficzny Ciężkozbrojny” w prawdziwe imię Zac. Wychowali go jak własne dziecko w cichej okolicy z dala od Zaun. "
-Zac zawsze różnił się od innych dzieci. Był od nich silniejszy i elastyczniejszy, więc rodzice nauczyli go odróżniać dobro od zła i odpowiedzialnie używać swoich mocy. Dzięki temu Zac miał spokojne, szczęśliwe dzieciństwo.