Poradnik

Pantheon

Uwielbiałeś historie Sparty i dzielnych 300 walczących? Wobec tego Pantheon to świetna postać z League of Legends dla Ciebie!
Flash Flash
Dot Dot
Greater Mark of StrengthGreater Mark of Strength
Greater Seal of FortitudeGreater Seal of Fortitude
Greater Glyph of ShieldingGreater Glyph of Shielding
Greater Quintessence of StrengthGreater Quintessence of Strength

Kolejność skilli

Umiejętność 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Spear Shot Spear Shot
Aegis of Zeonia Aegis of Zeonia
Heartseeker Strike Heartseeker Strike
Grand Skyfall Grand Skyfall

Specjalizacja

_standart/ad-2109

Sposób gry

Kto nie marzył by zostać wielkim greckim wojownikiem i jedną włócznią przebić wszystkich przeciwników ?
Wielu na pewno zapraszam do poradnika do Pantheona na Solo Topie

Early Game

Zaczynamy! Kupujemy  Doran's Blade ,  Health Potion i  Warding Totem. 
Lecimy na linie! Staraj sie farmić jak najwięcej, to podstawa. Gdy tylko nadarzy się okazja ( przeciwnik podejdzie ) używaj Spear Shot Spear Shot szybko zadasz duże obrażenia. Chcesz dużo farmy użyj Certain Death Certain Death. Teraz przejdźmy do sprawy lini jeżeli masz kogoś AD na linii ( czy jest to wytrzymały tank , czy mocny ale papierowy champ ofensywny ) to nie ma dla ciebie problemu. Na postacie AD gramy w następujący sposób: Stunuje przy pomocy Aegis of Zeonia Aegis of Zeonia a następnie zadawaj obrażenia zCertain Death Certain Death i nieustannie używaj Spear Shot Spear Shot . Grając przeciwko AP jest trochę ciężej ponieważ gra wymaga od nas cierpliwości ( wyczekiwanie na Aegis of Zeonia Aegis of Zeonia  + Certain Death Certain Death ) i zwykle możemy go zabić dopiero przy ganku junglera. Grajac na AP uważaj i pamiętaj że gdyby twój przeciwnik zdominował linie możesz go łatwo pogonić przy pomocy Spear Shot Spear Shot .

Team Fight


Na spokojnie sobie farm , kiedy przyjdzie czas pomocy innym linią czy wbiciu się w środek temafightu poprostu użyj Grand Skyfall Grand Skyfall i na przeciwnego ADC Aegis of Zeonia Aegis of Zeonia . Zadaj jak największe obrażenia i się wycofaj lub pomóż kolegom z drużyny.


Combo i Tricki


Grand Skyfall Grand Skyfall +Aegis of Zeonia Aegis of Zeonia +Certain Death Certain Death +Spear Shot Spear Shot 


1.Jeżeli boisz się mocnego ataku przeciwnika odwróć się do niego plecami , dzięki pasywce nie zada ci obrażeń.
2.Po złożeniu Hydry jesteś już świetnym zabójcą i możesz pozwolić sobie na więcej.
3.Jeżeli źle zacząłeś grę masz 3 opcje : Próbuj farmić // Gankuj Jak najwięcej spróbuj zdobyć kile na innych liniach // Postaw wszystko na jedną kartę i zbuduj tanky ( zaufaj swojej drużynie, przegrany top nie musi oznaczać porażki całej drużyny ). 
 

Dodatkowe przedmioty

Większość przedmiotów podanych w buildzie bardzo dobrze komponuje się z Pantheon Pantheonem i dlatego baze czyli  Ravenous Hydra + The Black Cleaver pomimo wszystko warto zbudowąć. Przedmioty do zamiany to  Randuin's Omen, Maw of Malmortius  i  Frozen Mallet  zależnie od przeciwnego teamu polecałbym :

Na AD :  Randuin's Omen  Sunfire Cape  Thornmail 
Na tanków :  Spirit Visage   Banshee's Veil  Last Whisper 
Na AP :  Spirit Visage  Maw of Malmortius  Banshee's Veil 

W sytuacji gdy twój team nie ma tanka możesz sie skusić na  Guardian Angel lub  Warmog's Armor 


Podsumowując

Pantheon Pantheon  to świetna postać zarówno na Topa jak i na Jungle. Dużo farm i zgarniaj kille. Buduj się odpowiednio i zabij każdego przeciwnika na swojej drodze, jak prawdziwy spartanin.Zobacz także

Graves, czyli jedno, wielkie BOOM!

Graves
Witam. W tym poradniku chcę wtajemniczyć cię w tajniki grania Gravesem. Łączy on dosyć mocne autoataki ze świetnym burstem!
... czytaj dalej »

Poradnik

Lee Sin
Ślepiec w dżungli. Oaza spokoju. Czyżby na pewno? Odrzuca, chroni, teleportuje się, spowalnia i nie tylko. To prawdziwy Chuck Norris LoLa!
... czytaj dalej »

Talon

Talon
Poradnik do postaci Talon z gry League of Legends. Skrytobójca o dużej sile ataku z efektami bleed, silence, slow, stealth czy doskok bardzo zabójczy
... czytaj dalej »
x