Poradnik

Teemo

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak szybko i w łatwy sposób zrobić z tej niewinnej postaci, maszynę do zabijania!
Haste Haste
Dot Dot
Greater Mark of InsightGreater Mark of Insight
Greater Seal of ResilienceGreater Seal of Resilience
Greater Glyph of PotencyGreater Glyph of Potency
Greater Quintessence of PotencyGreater Quintessence of Potency
berserkers-greaves
nashors-tooth
frozen-mallet
malady
madreds-bloodrazor
the-bloodthirster

Kolejność skilli

Umiejętność 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Blinding Dart Blinding Dart
Move Quick Move Quick
Toxic Shot Toxic Shot
Noxious Trap Noxious Trap

Specjalizacja

ofe/ap_resist

Sposób gry

Teemo Teemo jest bardzo dobrą postacią równie dobrze pod AD jak i AP.
Moim zdaniem najlepiej ta postać pokazuje się w postaci Hybrydy.
Dzięki niej może dłużej wytrwać w walce, jak i robić duży DMG z ataków, jak i ze skilli. Ta postać nie jest dobra w walce do team fightów, ale jest świetna do wykończenia przeciwników dzięki skillowi pasywnemu Toxic ShotToxic Shot oraz grzybkom Noxious Trap Noxious Trap. Na początku kupujesz dorans-bladeDoran's Blade (jeśli masz takie runy podane powyżej) lub dorans-ringDoran's Ring (jeśli nie masz takich run). Są to wystarczające itemki na start. Każda daje życie, które nam się przyda do przetrwania początkowej fazy gry.

LATE GAME

Twoja gra Teemo Teemo jest przydatna i prosta w tej fazie rozgrywki. Dzięki skillowi Move Quick Move Quick można szybko dotrzeć do przeciwnika, a dzięki skillowi Blinding Dart Blinding Dart zablokować mu atakowania Cię z auto ataków (nie ze skilli, więc rzucasz to najczęściej na AD Carry) na pare sekund. Goniąc go cały czas atakujesz go, aby aktywował się pasyw z itemku frozen-malletFrozen Mallet. Dzięki temu będzie spowolniony, a Tobie łatwiej będzie go zabić. 

Teraz trochę o używaniu Noxious Trap Noxious Trap. Grzybki robią duży DMG oraz spowalniają, chociaż można ich używać często jako wardy. Stawiasz je zawsze przy: Baronie, Smoku oraz buffach. Pomaga to zawsze określić, czy przeciwny team nie zabija tych potworóch aktualnie.

TEAM FIGHTY

Twoja rola w tej fazie gry nie jest aż tak ograniczona jakby się wydawało. Podczas gdy nasza drużyna walczy z przeciwnikiem ty odcinasz drogi ucieczki używając
Noxious Trap Noxious Trap. Teraz masz wybór. Czekać na przeciwnika dzięki passywowi
Camouflage Camouflage lub szukać i zabijać graczy (tak jak w Late Game). 

Złym pomysłem jest walczyć razem z naszymi sojusznikami w team fightach. Łatwo w ten sposób można zginąć. Nie mamy także skillów obszarowych które pomogły w team figtach.

Zobacz także

Varus

Varus
Varus to postać AD Carry, która na linii potrafi skutecznie napsuć krwi przeciwnikom dzięki sporemu zasięgowi i solidnym umiejętnościom Kontroli Tłumu
... czytaj dalej »

Maokai

Maokai
Champion-drzewo w grze League of Legends. Ten poradnik pozwoli Ci zapoznać się z tą bestią. Jest bardzo przydatna i trudna do ubicia.
... czytaj dalej »

Graves, czyli jedno, wielkie BOOM!

Graves
Witam. W tym poradniku chcę wtajemniczyć cię w tajniki grania Gravesem. Łączy on dosyć mocne autoataki ze świetnym burstem!
... czytaj dalej »
x