Poradnik

Teemo

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak szybko i w łatwy sposób zrobić z tej niewinnej postaci, maszynę do zabijania!
Haste Haste
Dot Dot
Greater Mark of InsightGreater Mark of Insight
Greater Seal of ResilienceGreater Seal of Resilience
Greater Glyph of PotencyGreater Glyph of Potency
Greater Quintessence of PotencyGreater Quintessence of Potency
berserkers-greaves
nashors-tooth
frozen-mallet
malady
madreds-bloodrazor
the-bloodthirster

Kolejność skilli

Umiejętność 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Blinding Dart Blinding Dart
Move Quick Move Quick
Toxic Shot Toxic Shot
Noxious Trap Noxious Trap

Specjalizacja

ofe/ap_resist

Sposób gry

Teemo Teemo jest bardzo dobrą postacią równie dobrze pod AD jak i AP.
Moim zdaniem najlepiej ta postać pokazuje się w postaci Hybrydy.
Dzięki niej może dłużej wytrwać w walce, jak i robić duży DMG z ataków, jak i ze skilli. Ta postać nie jest dobra w walce do team fightów, ale jest świetna do wykończenia przeciwników dzięki skillowi pasywnemu Toxic ShotToxic Shot oraz grzybkom Noxious Trap Noxious Trap. Na początku kupujesz dorans-bladeDoran's Blade (jeśli masz takie runy podane powyżej) lub dorans-ringDoran's Ring (jeśli nie masz takich run). Są to wystarczające itemki na start. Każda daje życie, które nam się przyda do przetrwania początkowej fazy gry.

LATE GAME

Twoja gra Teemo Teemo jest przydatna i prosta w tej fazie rozgrywki. Dzięki skillowi Move Quick Move Quick można szybko dotrzeć do przeciwnika, a dzięki skillowi Blinding Dart Blinding Dart zablokować mu atakowania Cię z auto ataków (nie ze skilli, więc rzucasz to najczęściej na AD Carry) na pare sekund. Goniąc go cały czas atakujesz go, aby aktywował się pasyw z itemku frozen-malletFrozen Mallet. Dzięki temu będzie spowolniony, a Tobie łatwiej będzie go zabić. 

Teraz trochę o używaniu Noxious Trap Noxious Trap. Grzybki robią duży DMG oraz spowalniają, chociaż można ich używać często jako wardy. Stawiasz je zawsze przy: Baronie, Smoku oraz buffach. Pomaga to zawsze określić, czy przeciwny team nie zabija tych potworóch aktualnie.

TEAM FIGHTY

Twoja rola w tej fazie gry nie jest aż tak ograniczona jakby się wydawało. Podczas gdy nasza drużyna walczy z przeciwnikiem ty odcinasz drogi ucieczki używając
Noxious Trap Noxious Trap. Teraz masz wybór. Czekać na przeciwnika dzięki passywowi
Camouflage Camouflage lub szukać i zabijać graczy (tak jak w Late Game). 

Złym pomysłem jest walczyć razem z naszymi sojusznikami w team fightach. Łatwo w ten sposób można zginąć. Nie mamy także skillów obszarowych które pomogły w team figtach.

Zobacz także

Udyr - Serce Płomienia

Udyr
Niezwykle mobilna postać o bardzo dużych obrażeniach i wytrzymałości stworzona do walki w jungli-Dowiedz się jak zwierzęce duchy pomogą Ci w wygranej.
... czytaj dalej »

Riven

Riven
melee champion w grze League of Legends będący istną obszarową maszyną zniszczenia. Jest świetna w zadawaniu dużych obrażeń w krótkim czasie.
... czytaj dalej »

Fizz

Fizz
Fizz sprawia, że nawet najlepsi zaczynają wątpić w siebie. Z łatwością zabija wrogów swoimi potężnymi atakami. Nie bez powodu nazwano go Szachrajem Sztormów.
... czytaj dalej »