Poradnik

Warwick

Poniżej poradnik do Warwick z League of Legends. Opis skilli, build oraz specjalizacja dla Warwicka. Czytaj dalej aby dowiedzieć się jak uwolnić jego furię.
Flash Flash
Smite Smite
Greater Mark of DesolationGreater Mark of Desolation
Greater Seal of ResilienceGreater Seal of Resilience
Greater Glyph of AlacrityGreater Glyph of Alacrity
Greater Quintessence of DesolationGreater Quintessence of Desolation
sorcerers-shoes
madreds-bloodrazor
wits-end
frozen-mallet
malady
banshees-veil

Kolejność skilli

Umiejętność 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hungering Strike Hungering Strike
Hunters Call Hunters Call
Blood Scent Blood Scent
Infinite Duress Infinite Duress

Specjalizacja

ofe/ad

Sposób gry

Solo top

Warwick to postać mogąca samodzielnie trzymać linię przeciwko jednemu lub dwóm wrogom. W takim przypadku pierwszym przedmiotem, który powinieneś kupić jest dorans-ringDoran's Ring

Jednak to postać stworzona do jungli. Dzięki wykradaniu życia z umiejętności pasywnej może długo walczyć z creepami. Na 6lv dzięki ultimate (Infinite Duress Infinite Duress) jest świetna do ataków z zaskoczenia wrogich casterów. 
W mid i late game dzięki swojej przeżywalności zazwyczaj w drużynie pełni funkcję offtanka.

Junglowanie

Trasę można zacząć od Blue buff'a lub golemów. Proponuję zacząć od golemów, jest to bezpieczniejsza trasa. Co oznacza mniejsze ryzyko ganku na nas. Poniżej trasa:


Używaj tak często jak tylko możesz  Hunters Call Hunters Call. Znacznie zwiększy to szybkość pokonywania creep'ów.  Natomiast Hungering Strike Hungering Strike używaj podczas gdy masz Blue buffa używaj kiedy tylko CD zejdzie. Pamiętaj, że ulti Warwicka -  Infinite Duress Infinite Duress nie daje wiele przeciwko creepów. Także szkoda go marnować.

Smoka można zabić już od 5tego poziomu. Zależy to główne od naszych run. Junglować powinniśmy najlepiej do 6 lv. Następnie z naszym ultimate możemy genialnie gank'ować.

Walka

Tutaj sprawa Warwick'iem jest prosta. Nasz pierwszy cel powinien być miękką postacią. Wówczas pokonamy ją bez uszczerbku na zdrowiu, a ona nie zdąży uciec. Dzięki temu będziemy gotowi do następnego pojedynku w pełni sił.

Infinite Duress  Hungering Strike  Hunters Call  Hungering Strike 
 R  + Q  + W + Q

 

Zobacz także

Poradnik

Nidalee
Postać nadająca się wszędzie. Może grać na pozycji supporta, solo topa lub mida. Świetna do zabawy oraz na dominiony. Zapraszam do poradnika.
... czytaj dalej »

Gangplank

Gangplank
Yarr! Jestem piratem i nie boję się niczego! Lubię sobie wypić i postrzelać moją strzelbą. Spragniony przygody?
... czytaj dalej »

Kawalerzysta Szatana

Hecarim
Hecarim to postać walcząca w zwarciu o dużej mobilności, specjalizująca się w walce w jungli. Zadaje on bardzo duże obrażenia obszarowe
... czytaj dalej »